Červenec 2009

Pozastavuji...

16. července 2009 v 22:29 | Alice Cullen* |  Oznámení
Ahojky takže asi pozastavuju blog...xD
Ne určitě já teď totiž nestíham...:-(
Celej den sem venku a přijdu hrozně pozdě...
Taky mě mrzí že sem vás Sb neoběhla jak sem slíbila...
A ani teď nemam čas...
Pač zase musim letět...
A pozastavenej nebude celej zbytek práznin to ne!!!!!
Slibuju... Čestný pijonýrský...xD
Tenhle tejden určitě pak jedu na tábor no a snad po táboře...
Z tábora přijedu 6.8....
A moji povídku sem přednastavila aby vycházela každej čtvrtek...
Snad to někdo bude číst...
Tak sry a pp...

Sem z5...

15. července 2009 v 22:17 | Alice Cullen* |  Oznámení
Ahojky sem zpátky...xD Tak moooc se omlouvam že neoběhnu Sb... Všechny vás oběhnu zejtra nebojte... A ani už nepřidam žádný články... Sorry... Tak zejtra pp :-*

Do středy tu nebudu...

11. července 2009 v 23:22 | Alice Cullen* |  Oznámení
Ahojík takže do středy což je 15.7 tu nebudu...
Jedu totiž na chvilku k babičce...xD
Hele fakt sry že dělam takovýhle třeba 3 dení výpadovky jo...xD
Ale já za to fakt nemůžu...xD
Sb sem oběhla neska až ve středu přijedu tak vás určitě ještě oběhnu..
Tak zatim pp :-*

Alice Cullen*

Jmenovka za bleskovku...

11. července 2009 v 23:11 | Alice Cullen*
Glitter Words

Díkys je moooc hezu... :-)

Něco o Esme...

10. července 2009 v 18:51 | Alice Cullen*

Esme Anne Platt Evenson Cullen se narodila v roce 1895 v Ohiu. V roce 1911 si zlomila nohu, když spadla ze stromu a ošetřoval ji krásný Carlisle Cullen - ten se o měsíc později odstěhoval, ale pro ni to byl velmi silný zážitek. Její otec ji provdal v roce 1917 za jednoho muže v sousedství, který ji bil a její rodiče jí jen poradili, aby mlčela. Když ho odvedli do války, byla šťastná, ale o dva roky později se vrátil a ona krátce potom zjistila, že je těhotná. Utekla pryč a často se stěhovala. Její dítě umřelo v roce 1921 na plicní infekci a ona skočila ze skály v úmyslu se zabít. V nemocnici zrovna pracoval Carlisle, který si ji pamatoval, přeměnil ji a zůstali spolu. Jako fyzicky "nejstarší" z Cullenů zapadla velmi rychle do role matky a manželky. Se svým životem neživotem je svým způsobem spokojená, ale trápí jí, že její první syn stále nenašel svůj protějšek, který by mu zaplnil prázdné místo v srdci, a tak když se v Edwardově životě objeví Bella, je z rodiny nejšťastnější a tím se stává její rodina kompletní a nic nebrání spokojenému životu. Její vášní je architektura a restaurování.
Zdroj!!

Něco o Belle...

10. července 2009 v 18:51 | Alice Cullen*

Bella se narodila ve Forks, ale její matka a otec se rozvedli, když jí bylo šest měsíců. Většinu svého dětství strávila v Kalifornii a později ve Phoenixu v Arizoně. Je příšerně nemotorná a pro své vlastní dobro se pokouší vyhýbat sportu a tanci. Když se její matka znovu vdala, Bella se rozhodla vrátit zpět do Forks, aby žila se svým otcem. Bella se cítila trochu provinile, že její matka kvůli ní nemůže trávit tolik času se svým novým manželem, a tak se dobrovolně přestěhovala k otci. Ve škole byla Bella přijata s velkým zájmem a hned se spřátelila s několika lidmi. Poprvé spatřila Edwarda a jeho rodinu při přestávce na oběd a bylo ji řečeno, že se obvykle straní společnosti. Na hodině biologie byla Bella přinucena posadit se vedle Edwarda. Reagoval na ni podivně, myslela si, že ji nenávidí. Nebyli to ani dva týdny poté, když se Edward vrátil do školy a Bella se s ním mohla pořádně seznámit. Po nějakém čase, Bella odhalí Edwardovo tajemství a přijme jej jako upíra. Několikrát ji zachrání život a to způsobí, že se jeho posláním stane udržovat ji mimo nebezpečí. Dvojice se do sebe zamiluje, přestože je všechno proti nim.
Zdroj!!

Něco o Emmettovi...

10. července 2009 v 18:50 | Alice Cullen*

Emmet Cullen je upír, ale který je vegetarián. Nepije lidskou krev ale zvířecí. Již podle příjmení je členem rodiny Cullenových, se kterými žijeme v městečku Forks, ve státě Washington. Toto město je vhodné pro upíry, hodně zde prší a je skoro pořád zataženo, málokdy zde svítí slunce.
Emmetovou manželkou a láskou je krásná Rosalie. Všichni si myslí že vztah mezi Emmetem a Rosalie je pouze fyzický,ale ve skutečnosti měli i psychický vztah. Rosalie je pro Emmeta jeho anděl. V jejich domě ve Forks s nimi bydlí ještě jejich adoptivní rodiče Carlisle a Esmé a potom ještě se sourozenci Jasperem, Edwardem a Alice. Jeho výjimečnou schopností je jeho abnormální síla, má ji větší i než normální upíři.


O Emmetově minulosti se pouze ví že jeho celé jméno je Emmet McCarty Cullen. Narodil se kolem roku 1915 a pocházel ze státu Tennessee. Na upíra byl přeměněn v roce 1935, zrovna mu bylo 20 let. V ten osudný den byl na lovu v horách a napadl ho medvěd. Věděl že tento smrtelný útok nepřežije ale pak přišel jeho anděl a zachránil ho. Když se probral viděl dvě krásné tváře andělů a myslel si že to jsou andělé a že je
v nebi.T y tváře patřili Carlislovi a Rosalie, jeho zachránkyni. Hned jak se probral tak mu Carlisle vše vysvětlil a řekl mu že je upír. Emmet tím nebyl nějak překvapen a řekl si že až tak hrozné to být nemůže, když je v místnosti se dvěma anděly. Ihned se zamiloval do Rosalie jako ona do něho. Od té doby žijí spolu a měli již několik svateb. Rosalie se hrozně ráda ukazuje, a Emmet pro ni udělá co ji na očích vidí, proto tolik svateb.


Emmet tím že je upír tak má mramorovou kůži a jeho oči jsou zlato-hnědé, tím že je vegetarián. Jeho postava je ale odlišná, je vysoký a svalnatý, říká se že hmotností jako vzpěrač. Jeho vlasy jsou zbarvené do tmavě hnědé a jsou krátké a kudrnaté.
Je velmi zábavný a v jeho přítomnosti se nikdo nenudí, pořád si z někoho utahuje. Nejčastěji z Belli a její nemotornosi. Hrozně rád soutěží a uzavírá sázky, a samozřejmě ve všem tom vítězí. A dalšími zálibami je samozřejmě Rosalie a jeho jeep.


Něco o Carlislovi...

10. července 2009 v 18:49 | Alice Cullen*

Na tuto otázku existuje jednoduchá a velmi stručná odpověď. Jedná se o hlavu rodiny upírských vegetariánů. Která v současné době pobývá ve městě Forks ve státě Washington. Ale začneme hezky od začátku,protože mám tušení,že tato stručná odpověď vám nebude stačit.
Carlisle se narodil ve čtyřicátých letech 17. století v Anglii za doby tvrdého exorcismu. Do svých třiadvaceti byl vychováván otcem, který byl anglikánským pastorem. Jeho život byl v celku poklidný do doby než byl ve svých třiadvaceti infikován upířím jedem a během pár dní došlo k přeměně.Carlisle se snažil přijít na možnost jak přežít a přitom nezabíjet lidi a po neskutečném úsílí, které vynaložil měl řešení svého problému. Po pár pokusech zjistil, že se dá s trochou sebeovládání bez problémů přežít i díky zvířecí krvi. Díky svému přemáhání a díky pudu sebezáchovi se z něj za dvě století stal neuvěřitelný a zkušený lékař.
V roce 1911 působil v Chicagu v období epidemie Španělské chřipky.Souhrou osudu našel ve svém umírajícím pacientovi člena své nové rodiny. Ano,jak jistě dobře hádáte byl to Edward.V témže roce poprvé spatřil svou současnou ženu Esme,bohužel v té době ji měl pouze za pacientku. Roky plynuly jako voda a nadešel čas na změnu prostředí.Píše se rok 1921 a Carlisle s Edward mění působyště,tentokrát se přestěhovali do Wisconsinu ve státě Ohio.Pokud člověk může něco svádět na osud, tak co se týče Cullen family by se dalo říct, že vše v jejich životě je propletené s osudem.A to by se dalo říci i o dalším setkání Carlisle s Esme,bohužel to nebylo šťastné setkání, už to nebyla ta krásná mladá žena plná života, ale umírající troska, která spáchala skokem z útesu sebevraždu. Nedá se očekávat, že by Carlisle udělal něco jiného než, že by Esme přeměnil a tím jí dal věčnost. Od toho dne by se dalo říci, že se dá datovat jejich šťastný společný život,který bude trvat krásnou,nekonečnou věčnost.


Diplomek za bleskovku Ice-Cream...

10. července 2009 v 18:00 | Alice Cullen*

Děkuju moc...


Kalendář New Moon 2010...

9. července 2009 v 17:50 | Alice Cullen*
Ten je fakt boží co myslíte???
Já ho chci...xD
Ale teda nwm proč je to kalendář NM když je tam převážně Twilght??,
Který měsíc se vám nejvíc líbí???
Mě osobně se nejvíc líbí January a tak taky hlasuju...xD
Zdroj:


Vydržte to ještě do zítra...xD

7. července 2009 v 14:35 | Alice Cullen* |  Oznámení
Ahojky takže budu tady ještě do zítřka...
Moje mamka to dovolila což sem nepředpokládala...
Neoběhnu Sb a ani sem nedam new články...
Možná budu zítra večer na komp ale nic nezaručuju...
Díkys a pp...

Alice Cullen*

Do zítra tu nejsem...

6. července 2009 v 11:50 | Alice Cullen* |  Oznámení
Ahojky takže neska jedu ke kámošce Terezce do Družce...
Nestíham už přidat nic new ani oběhnout Sb což mě mrzí...
Myslela sem že vstanu v 10 ale nějak sem zaspala do teď...xD
Zítra přijedu večer ale nwm estli přidam něco new ale Sb oběhnu určitě...
Takže sry no...
Zatim pp...xD

Alice Cullen*

Taky efektní...xD

5. července 2009 v 20:38 | Alice Cullen*

Fakt efektní obrázek Alice...xD

5. července 2009 v 20:24 | Alice Cullen*

Vlkodlačí tetování...

5. července 2009 v 11:10 | Alice Cullen*


Kellan in Social Life...

4. července 2009 v 17:49 | Alice Cullen*

Zdroj: Lonandlamblove.org

Ash photoshot..

4. července 2009 v 17:48 | Alice Cullen*

Zdroj: Lionandlamblove.org

Rosalie jako Barbie...

4. července 2009 v 17:27 | Alice Cullen*
Rosalie Barbie

Zdroj: Lionandlamblove.org

Fakt hustej obrázek Rose...

4. července 2009 v 16:51 | Alice Cullen*
Ashley and Jackson…kdyby to tak šlo…

4. července 2009 v 16:49 | Alice Cullen*


Ashley udělala nové
interview s Herald Sun,kde se přiznává, že ona a
Jackson by spolu
mohli docela určitě chodit
, nebýt jejich hektického pracovního rozvrhu.
Role Alice ji možná našla lásku -
jejího filmového manžela.
Chemie mezi Ashley a Jacksonem vede už od začátku k povídačkám, že ti dva spolu chodí.
Přestože je Ash skálopevně přesvědčená že ne, říká, že jediná věc, která je drží od sebe, je jejich časový rozvrh.
"Já a on nemáme čas spolu chodit, ale je mezi námi obrovská chemie. Máme jeden druhého opravdu rádi a vycházeli jsme spolu okamžitě, co jsme se potkali, a Jackson mě učil, jak tancovat swing.
Jackson dělá všechno. Zpívá, tančí a je tak příjemný. Dokonce když ho potkala moje mamka, tak mi řekla:, Měli by jste se dát dohromady.´ takže kdoví, možná jednou, když oba přestaneme běhat po celém světě..."